portal osiedli, dzielnic i miast

Łęgowo - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Szukam znajomych/rodziny » Forum » Domki szeregowe w Łęgowie - projekt PEREŁKA
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Domki szeregowe w Łęgowie - projekt PEREŁKA

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
todo15 
   

Nowy na forum


Wiek: 47
Dołączył: Pią Cze 05, 2009 23:28
Posty: 3
Skąd: Zakoniczyn

PostWysłany: Sob Lip 11, 2009 13:35    Temat postu: Domki szeregowe w Łęgowie - projekt PEREŁKA

Witam przyszłych sąsiadów. Tutaj proszę o opinie osób które kupiły szereg w Łęgowie, na temat budowy, projektów, zmian itp. Jak wam ogólnie się podoba okolica. Pozdrawiamy Tobiasz i Dorota.
przemko1 
   

Nowy na forum


Wiek: 42
Dołączył: Wto Sie 18, 2009 17:37
Posty: 1
Skąd: Gdańsk-Łostowice

PostWysłany: Wto Sie 18, 2009 17:40    Temat postu: Re: Domki szeregowe w Łęgowie - projekt PEREŁKA

witam,

Właśnie "przyklepaliśmy" sprawę kredytu, bierzemy siódemkę. Osiedle zapowiada się całkiem nieźle a i z deweloperem konkretna rozmowa. Który domek bierzecie i kiedy się sprowadzacie ?

pozdrawiam

Przemko
JUSTYS 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Paź 02, 2009 19:16
Posty: 2
Skąd: Pruszcz Gdański

PostWysłany: Pią Paź 02, 2009 19:22    Temat postu: Również witam przyszłych sąsiadów

Kiedy planujecie akcję - przeprowadzka? My jesteśmy już bardzo zainteresowani tematem odbioru mieszkania. Orientujecie się może według jakiej normy liczona jest powierzchnia domu?- to dość istotne przy końcowym protokole.
Do zobaczenia przy pracach remontowych Smile
valuer 
   

Nowy na forum


Wiek: 51
Dołączył: Śro Lis 25, 2009 17:56
Posty: 1
Skąd: Pruszcz Gdański

PostWysłany: Śro Lis 25, 2009 18:01    Temat postu: Re: Domki szeregowe w Łęgowie - projekt PEREŁKA

Witam Wszystkich. Ja również zakupiłem tu domek (6). Budowa się kończy, problemów z panem T wiele. Proponuję spotkanie organizacyjne wszystkich sąsiadów. Im szybciej tym lepiej. Mój numer telefonu: 608-343-956, mam na imię Grzegorz. Trzeba się zorganizować, bo w pojedynkę niewiele zdziałamy a w kupie zawsze lepiej. Ocieplenie balkonów macie dzięki mnie Smile. Pozdrawiam.
rododendron 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Sob Lip 18, 2009 16:26
Posty: 3
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Gru 08, 2009 15:00    Temat postu: Re: Domki szeregowe w Łęgowie - projekt PEREŁKA

nie jestem kupcem ale czy chodzi o firmę modus? "osiedle domów KLEMATISACH" jeżeli tak to ceny są szokujące!! obecnie jestem na etapie budowy podobnego domu (w tamtych rejonach) z działką 1000m2 koszt domu pod klucz z wysokiej klasy materiałów to niecałe 400 tyś uważam, że firma bardzoooo zawyżyła ceny szczególnie że to domy bliźniacze
JUSTYS 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Paź 02, 2009 19:16
Posty: 2
Skąd: Pruszcz Gdański

PostWysłany: Nie Gru 13, 2009 20:36    Temat postu: Spotkanie organizacyjne

Witamy sąsiada z 6. My już od kilku dni mieszkamy w Łęgowie. Jesteśmy zainteresowani spotkaniem spraw do omówienia jest kilka Smile. Czekamy na propozycje. Pozdrawiam Justyna
bizon101 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Sty 03, 2011 22:24
Posty: 6
Skąd: Gdańsk - Sobieszewo

PostWysłany: Pon Gru 26, 2011 13:42    Temat postu: Łęgowo ul. Orzechowa

własnie "przed chwilą" zakończyłem proces kredytowania, wpłacania itd....Zatem, niebawem wprowadzamy się do Łęgowa na ul. Orzechową...
pozdrawiam
ps.zaraz, to znaczy po "remoncie"
legowo 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Pon Lut 03, 2014 12:16
Posty: 2
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Lut 03, 2014 13:34    Temat postu: Re: Domki szeregowe w Łęgowie - projekt PEREŁKA

Witam,

Domyślam się, że wszyscy Państwo kupiliście domu od firmy Fortus. Deweloper planuje kolejną inwestycję i chciałam zapytać, co sądzą Państwo o osiedlu i deweloperze już po kilku latach użytkowania domów. Na co warto zwrócić uwagę i jak się mieszka w "projekcie Perełka"?
pozdrawiam
Bartek5V 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Maj 28, 2014 13:47
Posty: 1
Skąd: Łęgowo

PostWysłany: Śro Maj 28, 2014 13:53    Temat postu: Re: Domki szeregowe w Łęgowie - projekt PEREŁKA

witam
Kupilismy z Żoną bliźniaka wykonczonego pod klucz. Ogolnie jest ok,choć kilka małych niedoróbek jest. Przestrzeni duzo jak dla nas, w porównaniu do bloku. Dla rodziny w sam raz.
W Łęgowie jest to co niezbędne, niestety rownież ruch na krajowej '1' .
Pozdrawiam
Bartek
razem38 
   

Początkujacy


Wiek: 43
Dołączył: Wto Lip 14, 2009 20:59
Posty: 5
Skąd: Pruszcz Gd

PostWysłany: Śro Maj 11, 2016 11:22    Temat postu: Re: Domki szeregowe w Łęgowie - projekt PEREŁKA

Trochę czasu upłynęło od kupna i mogę ocenić jakość i Samego dewelopera.
Jeśli ktoś się zastanawia nad kupnem domu od Pana Toporka to zapraszam do kontaktu :ketrabszurt@wp.pl
MarioPla 
   

Nowy na forum


Wiek: 42
Dołączył: Nie Wrz 02, 2018 10:12
Posty: 1
Skąd: Gdańska-Wrzeszcza

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2018 10:17    Temat postu: Re: Domki szeregowe w Łęgowie - projekt PEREŁKA

i jak wam się mieszka ? moja opinia po 2 latach to taka ze Deweloper Toporek za te wszystkie błędy powinien iść siedzieć , ze scian zewnetrzych odpada elewacja ale oczywiscie P.Toporek nawet niema zamiaru do nas przyjechac bo to juz po gwarancji , rozmawialem z sasiadami z innych domow i powiedzieli jak byly budowane domy - nigdy wicej oraz nigdy nie polece tego dewelopera i bede kazdego przestrzegal !!!
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama