portal osiedli, dzielnic i miast

Łęgowo - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy - sprawy Łęgowa » Forum » Mieszkanie we Wrocławiu
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Mieszkanie we Wrocławiu

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Koremika 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Lip 24, 2017 3:09
Posty: 18
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 12:41    Temat postu: Mieszkanie we Wrocławiu

Cześć wszystkim! Co myślicie o kupnie mieszkania we Wrocławiu jako inwestycji? Zastanawia mnie ten deweloper szczególnie: http://www.mojdom.com.pl/lokale-mieszkalne/ - wydaje mi się, że jest to dość dobra inwestycja, ponieważ ceny nieruchomości szybko idą w górę Smile
melonik 
   

Nowy na forum


Wiek: 31
Dołączył: Czw Lut 01, 2018 17:44
Posty: 1
Skąd: Łęgowo

PostWysłany: Czw Lut 01, 2018 17:49    Temat postu: Re: Mieszkanie we Wrocławiu

to zależy w jakiej dzielnicy chcesz kupić i na jakie potrzeby. mieszkanie to raczej wątpliwa inwestycja, odbiejsz pieniądze za 8-10 lat (dolicz do kosztu powierzchni też koszt remontu i wykończeń, agd i tak dalej). no i Wrocław... wątpliwe. to moja opinia
______________________
https://creditonline.today/pl/kredito24
mosperwrongs 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Kwi 08, 2019 14:38
Posty: 26
Skąd: Polska

PostWysłany: Śro Kwi 24, 2019 10:26    Temat postu: Re: Mieszkanie we Wrocławiu

Wrocław jest super, dodatkowo zawsze jak tam byłem było cieplutko, więc ciepłolubnym osobom na pewno podpasuje, super architektura i ogólnie przyjazne miasto.Chociaż nigdy nie miałem tam możliwości pomieszkać dłużej niż miesiąc, więc nie wiem jak to do końca jest w życiu codziennym tam. Ale moi znajomi nie narzekają. Jeśli zdecydowałbyś się na kupno i potrzebowałbyś pomocy przy aranżacji to gorąco polecam architekt wnętrz gdańsk, świetny kontakt, ludzie z pasją i zapałem do pracy Smile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama